La Roche Posay Anthelios Invisible Spray SPF 30+/50+

Sale

La Roche Posay Anthelios Invisible Spray SPF 30+/50+

Çmimi origjinal qe: 3,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,800L.

Një krem i cili ofron një mbrojtje shumë të lartë UVA / UVB për lëkurat e ndjeshme dhe të prirura ndaj alergjive nga dielli.

Spastroje

Përshkrim

Anthelios Invisible Spray SPF 50+
Një krem i cili ofron një mbrojtje shumë të lartë UVA / UVB për lëkurat e ndjeshme dhe të prirura ndaj alergjive nga dielli.
Ndihmon për të parandaluar stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja. Është shumë rezistent ndaj ujit, djersës dhe rërës.
Me teksturë jo yndyrore, nuk lë asnjë shenjë të bardhë.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Formulë që nuk dëmton mjedisin detar.

Përdorimi
Tundeni përpara përdorimit.
Vendoseni para ekspozimit në diell dhe shpesh në shtresë të dukshme sidomos pas notit dhe djersitjes.
Mos spërkatni direkt në fytyrë por në dorë dhe aplikojeni duke shmangur konturin e syve.
Shmangni kontaktin me rrobat.
Abuzimi në diell është i rrezikshëm: mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët.

Ingredientët
Butane, Aqua/​Water, Homosalate, Dicaprylyl Ether, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Styrene/​Acrylates Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Drometrizole Trisiloxane, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Nylon-12, Dicaprylyl Carbonate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, P-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Disteardimonium Hectorite, Dodecene, Ethylhexyl Triazone, Isododecane, Lauryl Peg/​Ppg-18/​18 Methicone, Peg-8 Laurate, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Propylene Carbonate, Sodium Chloride, Tocopherol, Parfum/​Fragrance

Informacion shtesë

ml

200

SPF

30, 50

Brand

La Roche Posay

Related Products