KUNDAL Violet Ash Color Shampoo

Sale

KUNDAL Violet Ash Color Shampoo

Çmimi origjinal qe: 1,890L.Çmimi i tanishëm është: 1,512L.

Shampo lejla per floke te hirte e te bute si mendafsh. Parandalon dhe heq nuancat e verdha nga floket e lyer bjond, zbut dhe trajton floket e ashper dhe te demtuar dhe ushqen skalpin. Efekt qe verehet qe ne perdorimin e pare. Le nje fragrance te kendshme qe zgjat.

Përshkrim

Shampo lejla per floke te hirte e te bute si mendafsh.

Parandalon dhe heq nuancat e verdha nga floket e lyer bjond, zbut dhe trajton floket e ashper dhe te demtuar dhe ushqen skalpin. Efekt qe verehet qe ne perdorimin e pare. Le nje fragrance te kendshme qe zgjat.

Pigmenti lejla vesh dhe ploteson fijen e demtuar te flokut, duke neutralizuar ngjyren e verdhe qe floket marrin pas procesit te trajtimit kimik per zbardhjen e tyre. Ne kete menyre, duke ndjekur teorine e ngjyrave ku ngjyra lejla dhe ajo e verdhe neutralizojne njera-tjetren, kjo shampo le nje perfundim te hirte akromatik dhe floket duken te shkelqyeshem, te shendetshem, me nje pamje te fresket.

Ky produkt nuk rregullon vetem ngjyren e flokeve, por kujdeset dhe per shendetin e tyre permes kompleksit te proteinave dhe amino-acideve qe ushqejne, perforcojne dhe mbrojne floket e demtuar pas lyerjes, duke parandaluar keputjen dhe renien.

Ka nje arome fantastike lulesh dhe frutash, me nota te myshkut.

Permban:

  • 17 aminoacide (Glycine, Serine, Acid Glutamic, Acid Aspartik, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine) te cilat plotesojne strukturen e fijes se flokut dhe e veshin ate, duke e perforcuar, trashur dhe mbrojtur ndaj faktoreve te jashtem.
  • Complex-6 proteinik: (Keratine e Hidrolizuar, Kolagjen I Hidrolizuar, Mendafsh I Hidrolizuar, Elastin e Hidrolizuar, Proteine Soje e Hidrolizuar, Proteine Misri e Hidrolizuar), te cilat forcojne flokun dhe nxisin rritjen e tij. Parandalojne renien, keputjen dhe majat e dyfishta.
  • Complex HP-DCC: Ekstrakt I gjethes se Kamelias, ekstrakt I frutit Karob – permireson flokun e demtuar dhe shendetin e skalpit.

Nuk le shenja ne duar apo ne rroba.

Shampoja lejla Kundal e pastron shume mire flokun. Gjithsesi, qellimi kryesor I perdorimit te saj eshte rifreskimi i ngjyres se flokut bjond, prandaj rekomandohet te aplikohet pas larjes me nje shampo normale.

Perdorimi:

  1. Pasi te keni lagur mire floket, merrni nje sasi te shampoos lejla ne duar.
  2. Ferkojeni ne duar derisa te filloje te beje shkume dhe aplikojeni me pas me floke ne forme masazhi te bute. (Kujdes! Nese e aplikoni shampon ne floke pa e shkumezuar me pare me duar, mund te ngjyrose floket.)
  3. Lereni ne floke per 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te ngrohte.

Rekomandohet te perdoret 2-3 here ne jave.

Ingredientet:

Purified water, cocamidopropyl betaine, disodium laureth sulfosuccinate, propylene glycol, sodium cocoyl glutamate, glycerin, sodium chloride, polyquaternium-10, behentrimonium chloride, hydroxyacetophenone, Laureth-23, sodium benzoate, citric acid, butylene glycol, basic blue No. 99, disodium EDTA, 1,2-hexanediol, polyquaternium-7, basic red No. 51, persimmon extract, camellia leaf extract, carob fruit extract, glycine, serine, glutamic acid, hydrolyzed keratin, hydrolyzed collagen, hydrated silk, hydrated elastin, hydrolyzed soybean protein, hydrated Corn protein, aspartic acid, leucine, alanine, lysine, arginine, tyrosine, phenylalanine, threonine, proline, valine, isoleucine, histidine, methionine, cysteine, caprylyl glycol, fragrance

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Kundal

Related Products