KUNDAL Vent Clip Car Diffuser 2EA Dark Grey Edition

Sale

KUNDAL Vent Clip Car Diffuser 2EA Dark Grey Edition

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 2,421L.

SKU: 11685 Kategori:
Spastroje

Përshkrim

Kundal Parfume Diffuser është krijuar nga parfumeri profesionist, i bërë nga etanoli natyral me bazë bimore. Prodhuar me teknologjinë e KUNDAL për aromë që zgjat.
Dizajni
Dizajn i thjeshtë dhe i sofistikuar. Material metalik i sofistikuar për qëndruseshmëri më të fortë. Brenda përbëhet nga fletë me fibra, me aromë të shkëlqyer. Kapëse me mbulesë gome, të lehta për tu instaluar.
Udhëzim për përdorim
Hiqeni mbulesën, më pas futni fibrën e aromës në trup, kapeni atë në hapjen e ajrit dhe rregulloni shpejtësinë e ventilatorit në përputhje me rrethanat.
AROMAT
Black Cherry – Një aromë magjepsëse e qershive të zeza, e fortë dhe e ëmbël.
Ocean Summer Night – Një aromë e fresket dhe e butë e cila do ju kujtojë mengjeset buzë detit gjatë verës.

Informacion shtesë

Copë

2

Aroma

Black Cherry, Ocean Summer Night

Brand

Kundal

Related Products