KUNDAL Ultra Pore Refining BHA Cleansing Foam

Sale

KUNDAL Ultra Pore Refining BHA Cleansing Foam

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 1,611L.

SKU: 11693 Kategori: , , ,

Përshkrim

Ky eshte nje lares ne forme shkume nga Kundal. Permban BHA qe ndihmon ne largimin e mbetjeve dhe lehteson lekuren e prirur me akne. Shkuma ka teksture te bute dhe te dendur qe e ben lekuren te bute dhe te lemuar pas larjes. Ne permbajtje ka mugwort , kjo ndihmon qe lekurat e ndjeshme te qetesohen dhe te hidratohen.

Perdorimi:

Merni pak sasi dhe shkumezoheni, ferkoheni butesisht dhe me pas shpëlajeni me uje te bollshem.

Informacion shtesë

ml

155

Brand

Kundal

Related Products