KUNDAL Soft Touch Quick Dry & Cozy Microfiber Pet Towel

Sale

KUNDAL Soft Touch Quick Dry & Cozy Microfiber Pet Towel

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,592L.

Peshqir superabsorbues me teknologjinë e mikrofibrës, për një tharje të shpejtë dhe të rehatshme të kafshës suaj. Me përmasat 40×80 cm, ky peshqir është I përshtatshëm për të gjitha kafshët, nga macet dhe qenushet e vegjel, deri tek qentë e mëdhenj.

Përshkrim

Peshqir superabsorbues me teknologjinë e mikrofibrës, për një tharje të shpejtë dhe të rehatshme të kafshës suaj.

Me përmasat 40×80 cm, ky peshqir është I përshtatshëm për të gjitha kafshët, nga macet dhe qenushet e vegjel, deri tek qentë e mëdhenj.

Me teknologjinë e tij microfibër të aplikuar në të dyja anët mbi një shtresë qendrore të trashë e të plotë, ky peshqir siguron tharje të shpejtë të qimeve të denduara të kafshëve, ndërkohë që I mban ngrohtë ata.

Përse tharja me peshqir është më e mirë për qentë dhe macet:

  • Era e fortë dhe e nxehtë e tharëses irriton lëkurën e tyre sensitive dhe zhurma e saj i frikëson ata;
  • Tharja e natyrshme për një kohë të gjatë I ekspozon ndaj zhvillimit të ekzemës, dermatitit dhe infeksioneve fungale;
  • Dhomat e tharjes me ajër të ngrohtë janë stresuese për kafshët;

Peshqiri Kundal:

  1. Ka aftësi superabsorbuese në një kohë të shpejtë, që e mbron kafshën tuaj ndaj infeksioneve bakteriale dhe fungale
  2. Shtresa e dyfishtë e mikrofibrës, me fije 1000 herë më të holla se fija e flokut, është e butë për lëkurën sensitive të kafshës suaj
  3. Peshqir I trashë që ruan temperaturën e trupit pas banjës
  4. Material rezistent,që nuk lëshon fije dhe nuk mbledh push

 

Materiali: 70% polyester, 30% nylon

Informacion shtesë

cm

40×80

Brand

Kundal

Related Products