Kundal Soft Bubble Shower Ball

Sale

Kundal Soft Bubble Shower Ball

Çmimi origjinal qe: 490L.Çmimi i tanishëm është: 392L.

Sfungjer trupi që prodhon një shkumë të dendur e pastron butësisht e imtësisht lëkurën. Krijuar prej materiali rezistent që nuk prishet e nuk lëshohet.

SKU: 11588 Kategori: , , ,

Përshkrim

Sfungjer trupi që prodhon një shkumë të dendur e pastron butësisht e imtësisht lëkurën.

Krijuar prej materiali rezistent që nuk prishet e nuk lëshohet. Një rrjetë e imët dhe e butë që pastron duke ledhatuar butësisht lëkurën tuaj.

Krijon një shkumë të dendur nëpërmjet sfungjerëve të vegjël në formë zemre që ka të gërshetuar në strukturën e rrjetës.

Vjen me një varëse për ruajtjen dhe tharjen e shpejtë dhe higjienike të sfungjerit të trupit pas përdorimit.

Përdorimi:

Vendosni një sasi të përshtatshme të larësit të trupit mbi sfungjer. Lageni dhe krijoni një shkumë të dendur. Shpëlajeni trupin me ujë të ngrohtë.

Materiali:

Polyethylene, Polyurethane

Informacion shtesë

mm

140x140x14

Brand

Kundal

Related Products