KUNDAL Signature Perfume Indoor Dry FABRIC SOFTNER

Sale

KUNDAL Signature Perfume Indoor Dry FABRIC SOFTNER

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,071L.

SKU: 11695 Kategori:

Përshkrim

Teknologjia me e re nga KUNDAL, per perkujdesjen ndaj rrobave tuaja. Zbutesi i ri i jep rrobave tuaja nje arome e cila qendron deri ne 14 dite e cila ndihet edhe ne ambjet te hapur. Ka një erë freskuese që duket sikur është tharë në diell pa erë Përbërësi i dyfishtë deodorues ndrydh fort shkaktarin e erës dhe e largon ate 99%. Projektuar në mënyrë ergonomike me një dizajn 60 gradë që minimizon ndikimin në kyçin tuaj dhe është i lehtë për t’u përdorur. Minimizon elektricitetin statik dhe redukton elektricitetin statik me 80% në pëlhura të buta. I mbushur me enzima Cellulace për të parandaluar pëlhurën e paqartë dhe me gëzof.

Aromat
Fruity Blossom – Nje arome e gjalle e lengut te fresket aromes se luleve.
Notat kryesore: Portokall, Limon , Fruta Tropikale
Notat e mesme: Freski, Trendafil, Lule Portokalli
Baza: Musk I bardh, Qelibar, Vanilje, Myshk

Garden Blossom – Arome freskuese e gjelberimit te fresket dhe aromes natyrale te luleve
Notat kryesore: Portokall, Molle, Pjeshke, Bergamot
Notat e mesme: Muget, Trendafil, Jamine
Baza: Musk, Amber, Vanilje

Informacion shtesë

ml

1180

Brand

Kundal

Related Products