KUNDAL Signature Perfume Indoor Dry Detergent

Sale

KUNDAL Signature Perfume Indoor Dry Detergent

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,071L.

SKU: 11694 Kategori: ,

Përshkrim

Kundal vjen me nje formule te re detegjenti per lavatrice. Kete here me fuqi pastrimi dhe me te fuqishme. Detergjent larës i lengshem për heqjen e njollave nga pëlhura. Zgjedhja perfekte per rrobat tuaja.

Masat paraprake për përdorim
1. Mos e spërkatni përmbajtjen e produktit në një shishe spërkatëse.
2. Para se të lani, kontrolloni etiketën në veshje dhe nëse mund të lahet në makinë.
3. Njerëzit me lëkurë të ndjeshme ose të dëmtuar duhet të shmangin kontaktin e zgjatur me produktin.
4. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve dhe mos e përdorni për lojëra të fëmijëve si lojëra me tullumbace me sapun.
5 . Nëse ju bie në sy ose në lëkurë, lajeni me ujë të pastër dhe konsultohuni me mjekun nëse shfaqen ndonjë anomali.
6. Nëse shfaqet acarim i lëkurës ose njolla të kuqe, kërkoni kujdes mjekësor.

Aromat
Fruity Blossom – Nje arome e gjalle e lengut te fresket aromes se luleve.
Notat kryesore: Portokall, Limon , Fruta Tropikale
Notat e mesme: Freski, Trendafil, Lule Portokalli
Baza: Musk I bardh, Qelibar, Vanilje, Myshk

Garden Blossom – Arome freskuese e gjelberimit te fresket dhe aromes natyrale te luleve
Notat kryesore: Portokall, Molle, Pjeshke, Bergamot
Notat e mesme: Muget, Trendafil, Jamine
Baza: Musk, Amber, Vanilje

Informacion shtesë

ml

1180

Brand

Kundal

Related Products