KUNDAL Scalp Massage Shampoo Brush

Sale

KUNDAL Scalp Massage Shampoo Brush

Çmimi origjinal qe: 1,090L.Çmimi i tanishëm është: 872L.

Furcë për masazhimin e skalpit gjatë larjes së flokëve me dhëmbëza të butë silikoni për një përvojë relaksuese dhe pastrim të plotë të skalpit.

SKU: 11537 Kategori: , , , Etiketë:

Përshkrim

Një furcë për masazhimin e skalpit gjatë larjes së flokëve me dhëmbëza të butë silikoni për një përvojë relaksuese dhe pastrim të plotë të skalpit. Largon të gjitha papastërtitë dhe mbetjet e produkteve të stilimit të flokëve në mënyrë delikate duke rigjallëruar lëkurën e skalpit.

Ndihmon në eksfoljimin e kujdesshëm të qelizave të vdekura të lëkurës.

Përdorimi:

  1. Lagini flokët dhe aplikoni shampon.
  2. Përdorni furcën e silikonit për të masazhuar butësisht skalpin më lëvizje të vogla, rrethore për 3-5 minuta
  3. Shpëlajini flokët dhe furcën dhe vazhdoni me rutinën tuaj
  4. Vareni furcën pas përdorimit në mënyrë që të thahet

Materiali: ABS/Acrylonitrile butadiene styrene, silicone

Brand

Kundal

Related Products