Kundal Real Beer Yeast Hair & Scalp Care Hair Loss Relief Treatment – Herb Mint

Sale

Kundal Real Beer Yeast Hair & Scalp Care Hair Loss Relief Treatment – Herb Mint

Çmimi origjinal qe: 1,490L.Çmimi i tanishëm është: 1,341L.

Trajtues kundër rënies së flokëve formuluar me majanë e birrës 11000 ppm e cila jep volum mahnitës dhe flokë të butë.

Përshkrim

Kundal Real Beer Yeast Hair & Scalp Care Hair Loss Relief Treatment – Herb Mint

Trajtues kundër rënies së flokëve formuluar me majanë e birrës 11000 ppm e cila jep volum mahnitës dhe flokë të butë.

-Përbërësi i mentolit jep ftohje dhe freskon skalpin e kokës.
-Ofron kujdes intensiv të ushqyerjes nga skalpi te flokët.
-Produkt funksional që përmban SoyAct® për të lehtësuar simptomat e rënies së flokëve.
-Tekstura kremoze përhapet butësisht nga skalpi te flokët.

Testi i aplikimit njerëzor i përfunduar
– Përmirësim 21% në vëllimin e rrënjës së flokëve menjëherë pas përdorimit
– 15.55% përmirësim në dëmtimin e flokëve menjëherë pas përdorimit
– 29.03% përmirësim në hidratimin e kokës menjëherë pas përdorimit
– Elasticiteti i lëkurës së kokës është përmirësuar me 5,85% pas 1 jave përdorimi
– Ulje e temperaturës së kokës me 10.85% menjëherë pas përdorimit

I testuar që nuk irriton lëkurën.
Përfunduar 18 teste të mos zbulimit të përbërësve të dëmshëm.

[Bima e Mentes]
: Aromë e ftohtë dhe freskuese.

Përdorimi :
Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të përshtatshme në flokë të lagur dhe masazhoni lehtë.
Lajeni me ujë të vakët pas rreth 2 deri në 4 minuta.

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Kundal

Related Products