Kundal Protein Bonding Hair Mist Serum – Violet Muguet

Sale

Kundal Protein Bonding Hair Mist Serum – Violet Muguet

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,592L.

Arrini flokët e dëshiruar të butë, të ndritshëm e të shëndetshëm në vetëm 14 ditë me serumin ushqyes e rigjallërues të linjës Protein Bonding nga Kundal. Formulë e butë vegane që siguron nutricion të thellë për flokët dhe hidratim të vazhdueshëm. Luan rolin e essencës hidratuese dhe serumit ushqyes njëkohësisht me një aplikim praktik e të lehtë në trajtë mist-i që vesh flokët si një barrierë protektive dhe u jep atyre  gjallëri e volum të shëndetshëm.

SKU: 11586 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

KUNDAL Protein Bonding Hair Mist Serum 150ml

Arrini flokët e dëshiruar të butë, të ndritshëm e të shëndetshëm në vetëm 14 ditë me serumin ushqyes e rigjallërues të linjës Protein Bonding nga Kundal. Formulë e butë vegane që siguron nutricion të thellë për flokët dhe hidratim të vazhdueshëm. Luan rolin e essencës hidratuese dhe serumit ushqyes njëkohësisht me një aplikim praktik e të lehtë në trajtë mist-i që vesh flokët si një barrierë protektive dhe u jep atyre  gjallëri e volum të shëndetshëm.

 • Kujdeset për flokët e dëmtuar duke I rikthyer gjallërinë dhe vitalitetin, për flokë më të butë se kurrë.
 • Parandalon majat e dyfishta
 • Rregullon teksturën e fijes dhe e plotëson atë. Flokët bëhen të lëmuar.
 • Mbron nga këputja dhe rënia.
 • Qetëson efektin frizz
 • Mbron nga nxehtësia e pajisjeve të stilimit deri në 230°C dhe nga dëmtimi I rrezatimit diellor.

Formulë hipoalergjike testuar negativisht për 7 lloje parabeni, 3 lloje vaji silikoni, Phenoxyethanol, CMIT/MIT, 4 lloje sulfat surfaktanti.

Produkt vegan I certifikuar në vendin e origjinës.

Përmban:

Përbërës të rëndësishëm:

 • Ekstrakt trëndafili – zbut flokët, ul efektin frizz, shton shkëlqimin, parandalon majat e dyfishta, hidraton thellësisht flokët
 • Ekstrakt të lules Hibiscus – shton volumin e flokëve
 • Ekstrakt tulipani – përforcon strukturën proteinike te flokëve
 • Pantenol & Ceramide 2000 ppm – Hidratojnë flokët dhe mbrojnë barrierën natyrale të hidratimit
 • Kompleks Proteinik – plotëson strukturën proteinike të flokëve me aminoacide dhe proteina mëndafshi

Fragranca Violet Muguet:

Një aromë fantastike, relaksuese e përftuar nga pastërtia e aromës së zambakut të bardhë dhe freskia e manushaqes.

 • Notat kryesore: Bergamot
 • Notat e mesme: Zambak I bardhë, Manushaqe
 • Baza: Vanilje

Përdorimi:

Tundeni shishen para aplikimit në mënyrë që formula të përzihet njëtrajtësisht. Spruconi nga një distancë 10-20 cm nga flokët në flokë të lagur ose të thatë. Vazhdoni me stilimin e tyre apo tharjen natyrale apo me tharëse me nxehtësi.

 

 

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Kundal

Related Products