Kundal Perfume Wardrobe Air Freshener Sachet – La Vie En Rose

Sale

Kundal Perfume Wardrobe Air Freshener Sachet – La Vie En Rose

Çmimi origjinal qe: 1,790L.Çmimi i tanishëm është: 1,432L.

Fletë aromatizueze per garderopin dhe komodinën tuaj! Aroma e tyre është delikate, por freskuese, si një shpërthim agrumesh freskuese në një ditë të nxehtë vere.

Përshkrim

Kundal Perfume Wardrobe Air Freshener Sachet – La Vie En Rose
Fletë aromatizueze per garderopin dhe komodinën tuaj! Aroma e tyre është delikate, por freskuese, si një shpërthim agrumesh freskuese në një ditë të nxehtë vere.

Rrobat tuaja dhe ju do të përshëndeteni me një notë të lartë limoni të mprehtë dhe fruta të shijshme jeshile që mbulojnë shqisat. Më vonë, aroma lulëzon në një buqetë me trëndafila rozë, barbarozë dhe lule delikate të bardha. Është njësoj si të hysh në një kopsht të pasur me lule të freskëta që presin të këputen.

Dhe pikërisht kur mendoni se nuk mund të bëhet më mirë, notat bazë të drurit të pasur të kedrit dhe myshkut të imët hyjnë, duke siguruar një përfundim të ngrohtë dhe të ekuilibruar që ju lë të kënaqur.

Lërini shqisat tuaja të tundohen nga notat e freskëta të sipërme të limonit dhe frutave jeshile, ndjeni pasionin e notave të mesme me përzierjen e tyre të bukur të luleve dhe më në fund ndjehuni të relaksuar nga notat bazë të ngrohta dhe tërheqëse të drurit të kedrit dhe myshkut.
Paketimi vjen me 4 fletë brenda.

Notat kryesore (limon, fruta jeshile)
Notat e mesme (trëndafili rozë, barbarozë, lule e bardhë)
Notat bazë (dru kedri, myshku)

Brand

Kundal

Related Products