KUNDAL Perfume Diffuser Rose Gold Edition – Jasmine Woddy

Sale

KUNDAL Perfume Diffuser Rose Gold Edition – Jasmine Woddy

Çmimi origjinal qe: 2,990L.Çmimi i tanishëm është: 2,392L.

Aroma e dhomës Kundal I jep ambientit tuaj një fragrancë delikate, sipas shijeve tuaja, që zgjat në kohë dyfish më shumë se aromat e tjera. Zhvilluar nga parfumierët profesionistë të Kundal, ky produkt ka në bazën e tij etanolin vegjetal dhe 5 ekstrakte bimore për një efekt qetësues dhe rigjenerues: Kamomil, Rozmarinë, Jasmin, Centela dhe sherebelë. Rose Gold Edition – Jasmine Woody, dizajn elegant dhe I sofistikuar, për t’I shtuar hijeshinë arredimit tuaj dhe një aromë të ëmbël dhe delicate jasmine me nota të lules së myshkut.

Përshkrim

Rose Gold Edition – Jasmine Woody, dizajn elegant dhe I sofistikuar, për t’I shtuar hijeshinë arredimit tuaj dhe një aromë të ëmbël dhe delicate jasmine me nota të lules së myshkut.

Aroma e dhomës Kundal Parfume Diffuser I jep ambientit tuaj një fragrancë delikate, sipas shijeve tuaja, që zgjat në kohë dyfish më shumë se aromat e tjera. Zhvilluar nga parfumierët profesionistë të Kundal, ky produkt ka në bazën e tij etanolin vegjetal, zhvilluar nga fermentimi I kallamit të sheqerit dhe drithërave, I cili siguron një shpërndarje uniforme të fragrancës, pa ndërhyrje në pastërtinë e saj. Përmban 5 ekstrakte bimore për një efekt qetësues dhe rigjenerues: Kamomil, Rozmarinë, Jasmin, Centela dhe sherebelë.

2 shishe prej 200 ml me 10 shkopinj kallami. Shishe të sigurta, luksoze dhe shkopinj kallami natyral, të një cilësie të lartë, për të shpërndarë aromën në ajër.

Një produkt me ingredientë natyral, pa kimikate të dëmshme, që mbush me jetë shtëpinë tuaj. Mund ta vendosni në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, tualet, e madje dhe në dollapin e rrobave.

Kthejeni shtëpinë tuaj në një oaz qetësie me aromat unike që ofrojnë ekspertët e parfumerisë së Kundal.

Do te ishte një dhuratë e bukur për këdo, në çdo rast: dasmë, ditëlindje, Krishtlindje, festa apo për ditën e nënës. Difuzorët e paketuar në mënyrë elegante do t’i bëjnë prindërit, miqtë e të dashurit tuaj të lumtur.

Nuk përmban: CMIT / MIT, formaldehyde, methanol, benzene, glyoxal apo trichlorethylene.

Përdorimi:

  1. Hiqeni kapakun e Difuzorit të Aromës Kundal
  2. Hiqeni vulosjen plastike të shishes
  3. Mbylleni përsëri kapakun dhe vendosni shkopinjtë shpërndarës të aromës

Ingredientët:

Ethanol, Dipropylene glycol methyl ether, Dipropylene Glycol, Water, Anthemis Nobilis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Jassminum Officnale(Jasmine) Extract, Salvia Offcinalis (Sage) Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional

Informacion shtesë

cope

2

ml

2*200

Brand

Kundal

Related Products