KUNDAL Perfume Diffuser Jeju Edition

Sale

KUNDAL Perfume Diffuser Jeju Edition

Çmimi origjinal qe: 3,490L.Çmimi i tanishëm është: 2,792L.

Jeju Edition – set me 3 shishe me aromat karakteristike të pyllit Bijarim, të malit vullkanik Saebyeol dhe të plazhit Hyupjae, 3 lokacionet më të bukur e të vecantë të ishullit Jeju, perlës natyrore të Koresë së Jugut, I njohur për biosferën unike dhe plazhet e virgjëra. Ky set sjell në shtëpinë tuaj aromat e natyrës së ishullit dhe të detit, duke krijuar një atmosferë relaksuese dhe cliruese. Aroma e dhomës Kundal I jep ambientit tuaj një fragrancë delikate, sipas shijeve tuaja, që zgjat në kohë dyfish më shumë se aromat e tjera. Zhvilluar nga parfumierët profesionistë të Kundal, ky produkt ka në bazën e tij etanolin vegjetal dhe 5 ekstrakte bimore për një efekt qetësues dhe rigjenerues: Kamomil, Rozmarinë, Jasmin, Centela dhe sherebelë.

Përshkrim

Jeju Edition – set me 3 shishe me aromat karakteristike të pyllit Bijarim, të malit vullkanik Saebyeol dhe të plazhit Hyupjae, 3 lokacionet më të bukur e të vecantë të ishullit Jeju, perlës natyrore të Koresë së Jugut, I njohur për biosferën unike dhe plazhet e virgjëra. Ky set sjell në shtëpinë tuaj aromat e natyrës së ishullit dhe të detit, duke krijuar një atmosferë relaksuese dhe cliruese.

Aroma e dhomës Kundal Parfume Diffuser I jep ambientit tuaj një fragrancë delikate, sipas shijeve tuaja, që zgjat në kohë dyfish më shumë se aromat e tjera. Zhvilluar nga parfumierët profesionistë të Kundal, ky produkt ka në bazën e tij etanolin vegjetal, zhvilluar nga fermentimi I kallamit të sheqerit dhe drithërave, I cili siguron një shpërndarje uniforme të fragrancës, pa ndërhyrje në pastërtinë e saj. Përmban 5 ekstrakte bimore për një efekt qetësues dhe rigjenerues: Kamomil, Rozmarinë, Jasmin, Centela dhe sherebelë.

2 shishe prej 200 ml me 10 shkopinj kallami. Shishe të sigurta, luksoze dhe shkopinj kallami natyral, të një cilësie të lartë, për të shpërndarë aromën në ajër.

Një produkt me ingredientë natyral, pa kimikate të dëmshme, që mbush me jetë shtëpinë tuaj. Mund ta vendosni në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, tualet, e madje dhe në dollapin e rrobave.

Kthejeni shtëpinë tuaj në një oaz qetësie me aromat unike që ofrojnë ekspertët e parfumerisë së Kundal.

Do te ishte një dhuratë e bukur për këdo, në çdo rast: dasmë, ditëlindje, Krishtlindje, festa apo për ditën e nënës. Difuzorët e paketuar në mënyrë elegante do t’i bëjnë prindërit, miqtë e të dashurit tuaj të lumtur.

Nuk përmban: CMIT / MIT, formaldehyde, methanol, benzene, glyoxal apo trichlorethylene.

Përdorimi:

  1. Hiqeni kapakun e Difuzorit të Aromës Kundal
  2. Hiqeni vulosjen plastike të shishes
  3. Mbylleni përsëri kapakun dhe vendosni shkopinjtë shpërndarës të aromës

Ingredientët:

Ethanol, Dipropylene glycol methyl ether, Dipropylene Glycol, Water, Anthemis Nobilis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Jassminum Officnale(Jasmine) Extract, Salvia Offcinalis (Sage) Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional

Informacion shtesë

cope

3

ml

3*200

Brand

Kundal

Related Products