Kundal Night Repair Treatment – Into The Dream

Sale

Kundal Night Repair Treatment – Into The Dream

Çmimi origjinal qe: 1,890L.Çmimi i tanishëm është: 1,607L.

SKU: 11692 Kategori: ,

Përshkrim

Trajtuesi nga Kundal Night Repair përmban një sistem revolucionar të natës që hidraton dhe ushqen flokët me kolagjen me bazë bimore ( Phyto Collagen) duke ruajtur vëllimin e flokëve. Ky trajtues parandalon elasticitetin satik por gjithashtu lehtëson stilimin e flokëve ditën tjetër.
Pa 9 përbërës të dëmshëm, duke përfshirë parabenë e silikone, është i pasur me përbërës kyç si proteina e grurit të hidrolizuar dhe acidi hialuronik i hidrolizuar për ushqim dhe hidratim.

Përdorimi
Aplikoni balsam në flokë të lagur pas larjes me shampo më pas masazhojeni butësisht dhe lëreni të veproj për 2 – 3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Informacion shtesë

ml

470

Brand

Kundal

Related Products