KUNDAL Holiday Edition 2EA (Shampoo + Treatment)

Sale

KUNDAL Holiday Edition 2EA (Shampoo + Treatment)

Çmimi origjinal qe: 3,090L.Çmimi i tanishëm është: 2,627L.

SKU: 11690 Kategori: , ,

Përshkrim

Shampo e cila përmban 26 ekstrakte të ndryshme natyrale te cilat ushqejne floket tuaj . Ndihmon kujdesin për balancimin e pH për flokët. Përmban proteina të ulët molekulare LPP që përthithet shpejt në flokë. Formulë e pasuruar me 6 ekstrakte natyrale te cilat ushqejne floket.
Trajtues per flokun, me mjaltë dhe macadamia, I pasur në proteina për nutricion të thellë dhe riparim të flokut të dëmtuar. Kjo formulë e vecantë me praninë e Proteinës LPP, mjaltit, vajit të makadamias dhe skualenit bimor, arrin të kthejë në gjendjen e tyre natyrale flokët e dëmtuar, duke I dhënë shëndet, vitalitet dhe forcë.

Amber Vanilla:
Një përzierje e mrekullueshme e aromës së ëmbël të vaniljes me sensualitetin e aromës Amber, për të krijuar një ndjesi butësie dhe ngrohtësie me nota orientale.
Notat kryesore: Arrë kokosi, Mollë
Notat e mesme: Orkide, Zambak, Fresia, Gardenia
Baza: Myshk, Dru Sandali, Vanilje, Amber

Informacion shtesë

ml

500ml + 500ml

Brand

Kundal

Related Products