KUNDAL Derma C.P.R. Cica Calming Soothing Cream

Sale

KUNDAL Derma C.P.R. Cica Calming Soothing Cream

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,592L.

Krem ne trajte xheli, I cili hidraton dhe qeteson lekuren e irrituar permes lipozomeve C.P.R. te ekstraktit te centelles dhe pantenolit. Efekt antioksidant, qetesues, hidratues dhe perforcues i barrieres.

SKU: 11516 Kategori: , , , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Krem ne trajte xheli, I cili hidraton dhe qeteson lekuren e irrituar permes lipozomeve C.P.R. te ekstraktit te centelles dhe pantenolit.

Perberes kryesor:

  • Efekt antioksidant me ane te: Ekstraktit te Centella Asiatica, Ekstraktit te rrenjes se Curcuma Longa (Turmerik), ekstrakti I vajit te Olea Europaea (Ulliri), Tocopherol/Vit E
  • Efekt zbardhues te lekures permes: Ekstraktit te rrenjes se Curcuma Longa (Turmerik),
  • Efekt barrier prej: Glycerines dhe Ceramideve
  • Efekt qetesues nepermjet: Ekstraktit te Centella Asiatica, Ekstraktit te rrenjes se Curcuma Longa (Turmerik), Panthenol, Dipotassium Glycyrrhizate

Perdorimi:

Vendoseni ne fytyre si hapin e fundit te rutines se kujdesit te lekures. Merrni nje sasi te mjaftueshme dhe aplikojeni ate njetrajtesisht ne lekure duke e masazhuar butesisht, deri ne perthithjen e plote te produktit.

Ne mbremje mund ta aplikoni ne dy apo tre shtresa dhe ta perdorni sin je maske nate qetesuese .

Ingredientet:

Water, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polydecene, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Trifolium Pratense (Clover) Extract, Melia Azadirachta Flowcream,er Extract, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Corallina Officinalis Extract, Candida Bombicola/​Glucose/​Methyl Rapeseedate Ferment, Vinyl Dimethicone, Caprylyl Methicone, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Panthenol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethiconol, Polymethylsilsesquioxane, Tromethamine, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol, Hydrogenated Lecithin, Glycolipids, Ceramide NP, Xanthan Gu

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Kundal

Related Products