KUNDAL Derma C.P.R. Cica Facial Mist

Sale

KUNDAL Derma C.P.R. Cica Facial Mist

Çmimi origjinal qe: 1,490L.Çmimi i tanishëm është: 1,341L.

Mist shume I lehte per qetesimin e lekures. Ndihmon ne krijimin e nje barriere te dyfishte hidratimi qe mbron lekuren nga tharja dhe I jep asaj nje pamje natyrale te shendetshme dhe radiante. Le nje pamje natyrale, pa e renduar lekuren dhe pa ndjesi ngjitese.

SKU: 11517 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Mist shume I lehte per qetesimin e lekures.

Ndihmon ne krijimin e nje barriere te dyfishte hidratimi qe mbron lekuren nga tharja dhe I jep asaj nje pamje natyrale te shendetshme dhe radiante. Kete e arrin fale Pantenolit dhe Betaines qe ka ne perberje, te cilat hidratojne thellesisht lekuren. Nje formule e lehte me teknologji spray pikash te imeta perthithet shpejt, duke lene nje pamje natyrale, pa e renduar lekuren dhe pa ndjesi ngjitese.

I pershtatshem per:

  • Lekure te thate
  • Lekure sensitive
  • Lekure me barrier te demtuar

Perdorimi:

Mund ta perdorni si hapin e pare, direct pasi te lani fytyren, duke e sprucuar prej 20 cm largesi, per mos te lejuar ujin te largohet nga lekura. Kur jeni ne levizje, mund ta riaplikoni me lehtesi sa here ta ndjeni te nevojshme se lekura juaj ka nevoje per hidratim.

 Ingredientet:

Water, Centella Asiatica Extract, Dipropylene Glycol, 12- Acid Diol, Butylene Glycol Glycerin Pentylene Glycol Xylitol Chlorella Vulgaris Extract Centella Asiatica Extract, Red Clover Extract, Shea Butter, Olive Oil Candida Bombicola Glucose Edillape Seedate Fermentation Queensland Nut Oil Purified Water Betaine Glucose Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Fructooligosaccharides, Fructose, Ethylhexylglycerin Dipotassium Glycyrrhizate Tromethamine Panthenol, Hydrogenated Lecithin Tocoglycolipids Ceramide NP Carbomer

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Kundal

Related Products