Klorane Melograno Capelli Colorati

Klorane Melograno Capelli Colorati

2,000L

Shampo pas shampo, pigmentet priren të shkëputen nga keratina nga flokët: ngjyra zbehet.

SKU: 10643 Kategori: , , ,

Përshkrim

Klorane Melograno Capelli Colorati

Shampo pas shampo, pigmentet priren të shkëputen nga keratina nga flokët: ngjyra zbehet.
Për më tepër, agresioni i ngjyrosjes kimike i bën ato më të brishta, duke u bërë më të thata dhe më të dredhur. Për t’i mbrojtur ato dhe për të mbajtur një ngjyrë për më gjatë, laboratorët Klorane kanë zgjedhur një përbërës aktiv, vetitë e të cilit janë të jashtëzakonshme: Shega, e përdorur për shekuj nga gratë marokene për ngjyrosjen e pëlhurave të çmuara.
Ky frut është në fakt i pasur me tanine, fiksues të fuqishëm të ngjyrave.

I përshtatshëm për flokë të lyer, kjo shampo:

-Mbron ngjyrën duke e fiksuar dhe ruajtur për më gjatë;
-Ngjyra ruan intensitetin dhe shkëlqimin e saj.
-Falë bazës së saj pastruese të pasur me përbërës aktivë ristrukturues, flokët mbeten të butë, të mëndafshtë dhe të lehtë për t’u krehur;
-Ngjyrosja intensive dhe e shkëlqyeshme rrit flokët tuaj duke i dhënë atyre shkëlqim dhe shkëlqim.
 
Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Mjafton një aplikim. Shpëlajeni tërësisht.
Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë.

Ingredientët
WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MIPA, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCOL PALMITATE, GLYCOL STEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-10, POLYQUATERNIUM-22, PUNICA GRANATUM EXTRACT, RED 40 (CI 16035), SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Klorane

Related Products