Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack

Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack

1,500L

Lamtumirë buzë të thata dhe të plasaritura!

Availability: S’ka stok SKU: 10562 Kategori: , , ,

Përshkrim

Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack
Lamtumirë buzë të thata dhe të plasaritura!
Një maskë për buzët me një aromë të këndshme vanilje. E formuluar nga 3 lloje vajrash nga bimë të ndryshme hidraton buzët duke i lënë ato te buta dhe elastike. Ndihmon eksfolimin dhe parandalon humbjen e hidratimit të buzëve.

Përdorimi

Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.
Për një efekt më të mirë vendoseni para gjumit dhe mbajeni të veprojë gjatë gjithë natës.

Ingredientët
Polybutene, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/​Hexastearate/​Hexarosinate, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Methyl Hydrogenated Rosinate, Ceresin, Synthetic Wax, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Pearl Extract, Hydrogenated Castor Oil, Ethylene/​Propylene Copolymer, Beeswax, Disteardimonium Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Tocopherol, Propylene Carbonate, Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Dehydroacetic Acid, Fragrance (Parfum)

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Klavuu

Related Products