Klavuu Blue Pearlsation Marine Drop Serum

Klavuu Blue Pearlsation Marine Drop Serum

3,400L

Një serum që lufton dëmtuesit e lëkurës me Deep Water dhe kapsula te acidit hialuronik, ofron nje hidratim të thellë që zgjat.

SKU: 10560 Kategori: , , ,

Përshkrim

Klavuu Blue Pearlsation Marine Drop Serum
Një serum që lufton dëmtuesit e lëkurës me Deep Water dhe kapsula te acidit hialuronik, ofron nje hidratim të thellë që zgjat.

Me Marine Complex 5, Marine Collagen dhe të leshterikëve dhe algave të detit mundëson elasticitetin e plotë të lëkurës dhe e zbut atë.

Përdorimi

Pasi të keni pastruar fytyrën dhe të keni vendosur tonikun, aplikoni butësisht një sasi të vogël nga produkti.

Ingredientët
Sea Water, Water (Aqua), Glycerin, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Methyl Gluceth-20, Propanediol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Niacinamide, Isononyl Isononanoate, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Alcohol, BIS-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Agar, Carbomer, Ethylhexyl Glycerin, Tro methamine,Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Pearl Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Hyaluronic Acid, Enteromorpha Compressa Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Salicornia Herbacea Extract, Laminaria Japonica Extract, Codium Tomentosum Extract, Codium Fragile Phosphate, Chlorella Minutissima Extract, Disodium Glyceryl Caprylate, Red 33 CI 17200, Blue 1 CI 42090, Fragrance (Parfum), Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, BenzylSalicylate, Geraniol

Informacion shtesë

ml

30

Related Products