Klairs Fundamental Watery Oil Drop

Klairs Fundamental Watery Oil Drop

3,700L

Klairs Fundamental Watery Oil Drop do t’ju mundësojë të aktivizoni shkëlqimin tuaj të përjetshëm, duke ju falur lëkurë rinore.

SKU: 10631 Kategori: , , ,

Përshkrim

Klairs Fundamental Watery Oil Drop.
Klairs Fundamental Watery Oil Drop do t’ju mundësojë të aktivizoni shkëlqimin tuaj të përjetshëm, duke ju falur lëkurë rinore.

Oil drop është një serum me bazë uji që siguron hidratimin e duhur.
Rekomandohet për ata që duan të gjitha përfitimet e një produkti vajor pa lënë në përfundim një lëkurë të yndryrosur.

Klairs Fundamental Watery Oil Drop ka një teksturë jo ngjitëse që përthithet në mënyrë efektive në lëkurë.

Ai gjithashtu përbëhet nga formulime shumë efektive si çaji jeshil, ekstraktet e fermentit, ceramide dhe peptide. Falë këtyre jo vetëm që ofron kujdes antioksidues, por përmirëson rigjenerimin e lëkurës dhe vepron si një zgjidhje kundër plakjes.

Një formulë unike e serumit hidratues për lëkurën e dehidratuar.
Formuluar me një gamë të gjerë përbërësish aktivë si uji i çajit jeshil Jeju, ekstrakt orizi, peptide me ekstrakte të fermentuara, etj., ofron efekte të forta hidratuese dhe kujdes antioksidues.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni 2-3 pika të vajit në fytyrë dhe masazhojeni në të gjithë fytyrën deri në qafë.

Ingredientët
Aqua(Water), Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Water, Oryza Sativa (Rice) Extract, Bifida Ferment Extract, Betaine, Dipropylene Glycol, Sorbitol, 1,2-Hexanediol, Aspergillus/​Rice Ferment Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Arginine, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Laminaria Japonica Extract, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Klairs

Related Products