Jumiso Waterfull Hyaluronic Sunscreen

Jumiso Waterfull Hyaluronic Sunscreen

1,700L

Kremi diellor Jumiso WaterFull me Acid Hyaluronic është një krem diellor hibrid që mund të bllokojë të dyja rrezet UVA/UVB.

SKU: 11038 Kategori: , , ,

Përshkrim

Jumiso Waterfull Hyaluronic Sunscreen
Kremi diellor Jumiso WaterFull me Acid Hyaluronic është një krem diellor hibrid që mund të bllokojë të dyja rrezet UVA/UVB.
Ofron mbrojtje nga dielli me SPF50+, PA++++.
IT është një krem kundër diellit me bazë uji për të gjitha llojet e lëkurës dhe përthithet butësisht dhe me lagështi.
Teknologjia Uni-fine lejon aplikim të lehtë dhe të barabartë, duke mbrojtur lëkurën nga rrezet UV duke mbajtur një strukturë të lehtë
Pa Oxybenzone & Pa Octinoxate
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës / Lëkura e yndyrshme do ta preferojë këtë teksturë të lehtë dhe hidratuese.

Përdorimi
Në fazën e fundit të kujdesit të lëkurës, aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë dhe prekni butësisht.

Ingredientët
WaterDipropylene GlycolDibutyl AdipatePhenethyl BenzoateTitanium Dioxide (CI 77891)Isononyl IsononanoateCoco-Caprylate/CaprateDiethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl BenzoateGlycerinNiacinamideBis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl TriazineEthylhexyl TriazoneNylon-12Polysilicone-15Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid1,2-HexanediolPolyglyceryl-3 Methylglucose DistearatePotassium Cetyl PhosphateBehenyl AlcoholPoly C10-30 Alkyl AcrylatePolyhydroxystearic AcidSilicaTromethamineSodium Acrylates Crosspolymer-2Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate CopolymerAluminum HydroxideHydroxyacetophenoneStearic AcidSodium Polyacryloyldimethyl TauratePolyacrylate Crosspolymer-6Polyglyceryl-2 DipolyhydroxystearateDisodium EDTAt-Butyl AlcoholButylene GlycolHyaluronic AcidEthylhexylglycerinHydrolyzed Hyaluronic AcidSodium Hyaluronate

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Jumiso

Related Products