JUMISO – All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum

-42%

JUMISO – All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,450L.

JUMISO – All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Një formulë e përmirësuar e serumit shumë të dashur për fytyrën Drop The Vita C, ky version ka me një strukturë të lehtë dhe jo-ngjitëse që depërton shpejt në lëkurë.

SKU: 10198 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

JUMISO – All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Një serum vitaminoz jo i formuluar me ujë për shkëlqimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të akneve ose hiperpigmentimit.
✨I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, ky serum do të ndihmojë në zbutjen dhe barazimin e tonit të lëkurës.
✨Përmban komplekse të ndryshme të vitaminave si A, B, C, D, E dhe K.

Përfitimet:
Me anti-oksidantë, vitaminë C dhe adenozinë të pastër, ky serum përmirëson tonin e lëkurës tuaj dhe zvogëlon vijat e holla.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
* Një ndjesi nxehtësie mund të ndihet për një kohë të shkurtër kur përdorni serumin pasi Vitamina e pastër po absorbohet në lëkurë.

Si ta përdorni

Pas pastrimit dhe tonifikimit, merrni një sasi të përshtatshme të serumit dhe vendoseni në fytyrë. Butësisht masazhojeni në fytyrë duke kryer lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht. Mos e përzieni me ndonjë AHA ose BHA ,por vazhdoni rutinën me një krem hidratues.

Ingriientet
Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract (86.14%), Methylpropanediol, Glycerin, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-Hydrogenated Castor Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum (Japanese Knotweed) Root Extract, Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Betaine, Ascorbic Acid, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Chlorphenesin, Carbomer, Arginine, Disodium EDTA, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil

Brand

Jumiso

Related Products