IZEZE Zero Blemish Toner

IZEZE Zero Blemish Toner

1,800L

Përmban ekstrakte Centella Asiatica për të ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj.

SKU: 10692 Kategori: , , ,

Përshkrim

IZEZE Zero Blemish Toner
Përmban ekstrakte Centella Asiatica për të ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj.
-Përmban AntiFect, një përbërës i patentuar që përdor si lëndë të parë ekstraktin e rrënjës Isatis Tinctoria dhe ndihmon në reduktimin e problemeve të lëkurës.
-Përmban bimë të tilla si ekstrakt i rrënjës Scutellaria Baicalensis dhe ekstrakt i rrënjës Polygonum Cuspidatum për të pastruar lëkurën me probleme akneike.
-Me përbërës të sigurtë, jo irritues.

Ka kaluar testet e alergjisë së lëkurës. Testet u kryen në disa subjekte nga një Laborator Dermatologjik për të kontrolluar nivelin e ndjeshmërisë së produkteve.

Përdorimi

Pasi të keni pastruar tërësisht fytyrën, përdorni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Isatis Tinctoria Root Extract, Butylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Methylpropanediol, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Pea Protein, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Phytosterols, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Squalane, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propanediol, Xanthan Gum, Allantoin, Citric Acid, Sodium Citrate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Izeze

Related Products