IZEZE Zero Blemish Serum

-50%

IZEZE Zero Blemish Serum

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Ndihmon në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj, dukei siguruar asaj hidratim të thellë.

Availability: S’ka stok SKU: 10693 Kategori: , , ,

Përshkrim

IZEZE Zero Blemish Serum
Ndihmon në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj, dukei siguruar asaj hidratim të thellë.

-Përmban Acid Hyaluronic i cili ndihmon për ta hidratuar fytyrën.
-Përmban Ekstraktin e Perlës, i cili ndihmon me rigjenerimin e lëkurës dhe njëtrajtësimin e tonit ndërkohë që rrit elasticitetin dhe ndalon kthimin e imperfeksioneve.
-Përmban Alantoin e cila shëron lëkurën e irrituar.
-72.5% e përmbajtjes së serumit është Centella Asiatica.

Përdorimi

Shpërndani 2-3 pika në lëkurë të pastër (pas tonerit nëqoftëse keni në rutinë) dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Isatis Tinctoria Root Extract, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Glycosyl Trehalose, Allantoin, Betaine, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Hydroxyethylcellulose, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Pearl Extract, Arginine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Ethyl Hexanediol, Benzyl Glycol, Disodium EDTA, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Izeze

Related Products