IZEZE Zero Blemish Cream

IZEZE Zero Blemish Cream

2,000L

Trajton problemet e lëkurës tuaj dhe pastron lëkurën e irrituar duke e mbajtur atë të hidratuar mirë.

SKU: 10694 Kategori: , , ,

Përshkrim

IZEZE Zero Blemish Cream
Trajton problemet e lëkurës tuaj dhe pastron lëkurën e irrituar duke e mbajtur atë të hidratuar mirë.

-Përmban ekstrakt Centella Asiatica për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës.
-Përmban agjent të patentuar për reduktimin e njollave për të ndihmuar në minimizimin e problemeve të lëkurës.
-Hidraton thellësisht lëkurën e ndjeshme për ta mbajtur atë të shëndetshme.
-Përmban filtratin e sekretimit të kërmillit dhe acidin hialuronik, ndihmon në sigurimin e hidratimit të thellë të lëkurës tuaj.
-Përmban vetëm përbërës të sigurt, jo irritues

Përdorimi

1. Pas aplikimit të serumit, aplikoni një sasi të përshtatshme të produktit.
2. Aplikojeni produktin direkt në fytyrë dhe qafë derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isatis Tinctoria Root Extract, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Alcohol, Cyclohexasiloxane, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Dimethicone, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Water, Allantoin, Snail Secretion Filtrate, Galactomyces Ferment Filtrate, Propanediol, Pentylene Glycol, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Izeze

Related Products