IZEZE Zero Blemish Cleanser

IZEZE Zero Blemish Cleanser

1,700L

Përbërës të sigurt, jo irritues

SKU: 10695 Kategori: , , ,

Përshkrim

IZEZE Zero Blemish Cleanser
-Përmban ekstrakte Centella Asiatica të cilat ndihmojnë në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj.

-Përmban Antifect të patentuar që ndihmon në reduktimin e problemeve të lëkurës dhe imperfeksioneve.

-Përmban përbërës natyralë si ekstrakti Houttuynia Cordata, vaji i gjetheve të pemës së çajit, të cilët mbrojnë lëkurën e irrituar.

*Përbërës të sigurt, jo irritues

Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë të njomur me ujë dhe shkumëzoni butësisht duke masazhuar, më pas shpëlani tërësisht me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Myristic Acid, Isatis Tinctoria Root Extract, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Water, Butylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitan Olivate, Cocamide Methyl Mea, Potassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, PEG-100 Stearate, Salicylic Acid, Glyceryl Stearate, Sodium Chloride, Panthenol, Allantoin, PEG-90M, Trachelospermum Asiaticum Flower/​Leaf/​Stem Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Propanediol, Houttuynia Cordata Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic/​Capric Triglyceride, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Cholesterol, Phytosteryl/​Behenyl/​Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Polyglyceryl-10 Oleate, Hydrogenated Lecithin, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP, Potassium Cetyl Phosphate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Ceramide NS, Ceramide EOP, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Limonene

Informacion shtesë

ml

120

Brand

Izeze

Related Products