IZEZE love me cushion

IZEZE love me cushion

1,990L

Dëshironi që të mbuloni imperfeksionet dhe të njëtrajtësoni tonin e lekurës?

IZEZE love me cushion vjen ne dy nuanca natyrale 21 dhe 23,mbulon imperfeksionet dhe e le lëkurën të hidratuar per nje kohe te gjate.

Spastroje

Përshkrim

Dëshironi që të mbuloni imperfeksionet dhe të njëtrajtësoni tonin e lekurës?

IZEZE love me cushion vjen ne dy nuanca natyrale 21 dhe 23,mbulon imperfeksionet dhe e le lëkurën të hidratuar per nje kohe te gjate.

Lë përfundim glowy si një make up profesional ,duke mbuluar poret,aknet apo njollat dhe mbush linjat e holla të mimikës.

Tekstura e lehtë ndihmon në reduktimin e krisjes në linjat e holla të mimikës apo në zonën poshtë syve.

  1. Light Nude: tonalitet natyral I ndritshëm,për lëkurat e bardha.
  2. Nude : ka më shumë mbulim dhe jep përfundim natyral.

Përshtatet për lëkura të thata,mikse dhe të yndyrshme.

Ka mbrojtje nga dielli,spf 50.

Përdorimi:

Merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni mirë në lëkurë,pasi keni aplikuar primer.

Ingredientët:

Purified water, zinc oxide, titanium dioxide, homosalate, cyclopentasiloxane, dimethicone, phenyl trimethicone, butylene glycol, ethylhexyl salicylate, neopentyl glycol diheptanoate, glycerin, dihydrogen Pentaerythrityl hexaC5-9 acid ester, C12-15 alkyl benzoate, niacinamide, polycaprylyl silsesquioxane, lauryl PEG-9 polydimethylsiloxyethyldimethicone, magnesium sulfate, lauryl poly Glyceryl-3 polydimethylsiloxyethyldimethicone, yellow iron oxide, synthetic fluorophlogopite, acrylate/stearyl acrylate/dimethicone methacrylateItcopolymer, disteadimonium hectorite, aluminum hydroxide, stearic acid, glyceryl caprylate, caprylyl glycol, C30-45 alkyl dimethyl silyl polypropyl silsesquioxane, lauroyl lysine ,triethoxycaprylylsilane, red iron oxide, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, ethylhexylglycerin, alumina, black iron oxide, fragrance, adenosine, tocopherol

Informacion shtesë

Nuanca

21, 23

Brand

Izeze

Related Products