Iunik Rose Galactomyces Essential Toner

-20%

Iunik Rose Galactomyces Essential Toner

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,990L.

Toner hidratues e qetësues, me 70% ujë trëndafili dhe 10% filtrat galaktomices, që kujdesen për elasticitetin e lëkurës, pamjen e poreve dhe balancimin e yndyrës e hidratimit në lëkurë. Ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës dhe redukton pamjen e rrudhave duke I dhënë lëkurës një pamje të shëndetshme, rinore e të ndritshme.

SKU: 11575 Kategori: , ,

Përshkrim

IUNIK Rose Galactomyces Essential Toner 200ml

Toner hidratues e qetësues, me 70% ujë trëndafili dhe 10% filtrat galaktomices, që kujdesen për elasticitetin e lëkurës, pamjen e poreve dhe balancimin e yndyrës e hidratimit në lëkurë. Ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës dhe redukton pamjen e rrudhave duke I dhënë lëkurës një pamje të shëndetshme, rinore e të ndritshme.

 

Benefitet:

– Hidratues

– Qetësues

– Kontrollon poret dhe sebumin e tepërt

– Veti Antirrudhë

 

Për cdo tip lëkure.

 

Ingredientë kryesor:

– Ujë trëndafili damasku 70% I pasur në vitamin A dhe C, ingredient ideal për pastrimin dhe qetësimin e lëkurës.

– Filtrati I fermentit të Galaktomices 10%, I cili kontrollon sebumin, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe e ndricon atë.

-6 ekstrakte të gonxheve të luleve të cilat e mbrojnë lëkurën nga stimujt e jashtëm dhe stresi fizik.

 

Ingredientët:

Rosa Damascena Flower Water, Butylene Glycol, Galactomyces Ferment Filtrate, 1,2-Hexanediol, Water, Glycerin, Glycereth-26, Allantoin, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Punica Granatum Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Polyglyceryl-4 Caprate, Rose Flower Oil, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Sprout Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Iunik

Related Products