IUNIK Centella Calming Gel Cream

Sale

IUNIK Centella Calming Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,530L.

Ky ​​xhel krem i lehtë dhe hidratues ndihmon në qetësimin e lëkurës së ndjeshme, të stresuar ose të ndjeshme ndaj njollave, me 70% ujë nga gjethet Centella Asiatica dhe 10% ujë nga gjethet e çajit.

SKU: 10287 Kategori: , , , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

IUNIK Centella Calming Gel Cream
Ky ​​xhel krem i lehtë dhe hidratues ndihmon në qetësimin e lëkurës së ndjeshme, të stresuar ose të ndjeshme ndaj njollave, me 70% ujë nga gjethet Centella Asiatica dhe 10% ujë nga gjethet e çajit.
Forcon lëkurën, ushqen dhe hidraton atë.
Zbardh lëkurën dhe përmirëson rrudhat.

Përdorimi
Vendosni butësisht një sasi të përshtatshme në fytyrë, duke masazhuar derisa të absorbohet plotësisht.

Ingredientët
Centella Asiatica Leaf Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Butylene Glycol, Water, Niacinamide, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, C12-14 Pareth-12, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Brassica Napus (Canola) Extract, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pentylene Glycol, Aspalathus Linearis (Rooibos) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Iunik

Related Products