IUNIK CENTELLA BUBBLE CLEANSING FOAM

Sale

IUNIK CENTELLA BUBBLE CLEANSING FOAM

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

IUNIK CENTELLA BUBBLE CLEANSING FOAM
Larës shkumues me gjethe të Centella Asiatica që e lë lëkurën të pastruar thellësisht dhe të ekuilibruar në mënyrë perfekte.

Availability: S’ka stok SKU: 10066 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

IUNIK CENTELLA BUBBLE CLEANSING FOAM

Larës shkumues me gjethe të Centella Asiatica që e lë lëkurën të pastruar thellësisht dhe të ekuilibruar në mënyrë perfekte.

VETITË

Pastrues me flluska për balancimin e pH pasur me 69% Ekstrakt të Centella Asiatica, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Pastruesi i pemës së çajit IUNIK është pa aromë, hipolergjik dhe jo komedogjenik. Ky larës është i përshtatshëm për gratë, burrat me lëkurë të thatë, të ndjeshme, normale dhe të prirur për akne. Është ideal për t’u përdorur gjatë gjithë vitit për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
Pastron në mënyrë efektive papastërtitë e lëkurës me shkumë të butë ndërsa përbërësit hidratues botanikë e hidratojnë thellë atë, duke krijuar lëkurë të pastër, të hidratuar pa tharje edhe pas pastrimit .

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të moderuar dhe përhapeni në të gjithë fytyrën duke masazhuar. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

INGRIDIENTËT

Centella Asiatica Leaf Water, Water, TEA-Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Butylene Glycol, Potassium Cocoyl Glycinate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Polyglyceryl-4 Caprate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Trehalose, Allantoin, Ormenis Multicaulis Oil, Portulaca Oleracea Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Pentylene Glycol, Aspalathus Linearis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Yucca Schidigera Root Extract

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Iunik

Related Products