Iunik Calendula Complete Cleansing Oil

Sale

Iunik Calendula Complete Cleansing Oil

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,160L.

IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
Një pastrues vajor i mbushur me ekstrakt calendula dhe vajra të tjerë natyralë që në mënyrë efektive heq makeup-in dhe papastërtitë e tjera menjëherë pa e tharë fytyrën tuaj.

SKU: 10118 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

IUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

Një pastrues vajor i mbushur me ekstrakt calendula dhe vajra të tjerë natyralë që në mënyrë efektive heq makeup-in dhe papastërtitë e tjera menjëherë pa e tharë fytyrën tuaj.
Formuluar me 94% vajra natyralë PA kimikate dhe përbërës të dëmshëm që shkaktojnë acarime dhe shpërthime të lëkurës.
Ky vaj pastrues pastron poret, forcon barrierën e lëkurës dhe hidraton me një përzierje perfekte të ekstrakteve natyrore.
Pastruesi natyral, heq gjurmët e përbërjeve të papërshkueshme nga uji dhe largon papastërtitë nga rimeli, peneli dhe makeup-i.
Pastruesi depërton thellë në pore për të pastruar grumbullimet dhe për të parandaluar puçrrat, zgjerimin e poreve duke ndihmuar dhe me zvogëlimin e pikave të zeza.
Formulohet me përbërës natyralë jo irritues, pa alkool, duke siguruar hidratimin gjatë gjithë ditës.
Formula hidratuese mund të absorbohet thellë përmes shtresave të lëkurës pa bllokuar poret.

PËRDORIMI

Shtypni 2-3 pompa dhe masazhoni butësisht në lëkurë të thatë derisa makeup-i dhe papastërtitë e tjera të shkrihen.
Shpëlajeni me ujë të vakët, ose vazhdoni me një pastrues shkumë.

INGRIDIENTËT

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Canola Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Sorbeth-30 Tetraoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Seed Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Ormenis Multicaulis (Chamomile) Oil, Sorbitan Sesquioleate

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Iunik

Related Products