It’s Skin Power 10 Formula Co Effector Phyto Collagen

It’s Skin Power 10 Formula Co Effector Phyto Collagen

2,300L

It’s Skin Power 10 Formula Co Effector me Phyto Collagen është një esencë forcuese që premton të ushqejë, rimbushë kolagjenin dhe të ndihmojë me elasticitetin.

Availability: S’ka stok SKU: 11571 Kategori: , , ,

Përshkrim

It’s Skin Power 10 Formula Co Effector Phyto Collagen

Një serum hidratues intensiv për fytyrën që përmban kolagjen me bazë bimore për të siguruar hidratim afatgjatë.
Rrit elasticitetin e lëkurës dhe lufton efektet e plakjes së parakohshme.
E bën lëkurën më të butë, më të lëmuar, më të shndritshme dhe me pamje më të re.
Trajton linjat e holla dhe rrudhat ekspresive.
I fal moisturë lëkurës së thatë dhe trajton poret e mëdha.
Lëkura bëhet më e aftë për t’u përmirësuar dhe rigjeneruar, më rinore dhe e freskët.

Përdorimi:

Përdoreni pas larësi në një sasi të mjaftueshme dhe ndiqeni me hidratues.

Ingredientët:

Water, Hydrolyzed Extensin, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglutamic Acid, Dipropylene Glycol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Carbomer, Ethyl Hexanediol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ppg-26-Buteth-26, Disodium Edta, Fragrance, Tocopheryl Acetate

Brand

It’s skin

Related Products