Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule 50ml

Sale

Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule 50ml

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,700L.

Kjo ampulë qetësuese përmban 85% ekstrakt Mugwort që nxirret në mënyrë unike pikë për pikë për të siguruar cilësi dhe efikasitet.

Përshkrim

Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule 50ml
Kjo ampulë qetësuese përmban 85% ekstrakt Mugwort që nxirret në mënyrë unike pikë për pikë për të siguruar cilësi dhe efikasitet.
Mugwort është një nga përbërësit më të njohur të bukurisë Korea e të momentit falë vetive të tij anti-inflamatore, antioksiduese, antibakteriale, rigjeneruese dhe qetësuese.
Formula përmban gjithashtu përbërës si ekstrakt rrënjë licorice, panthenol dhe ceramide NP për të promovuar një lëkurë më të shëndetshme.
Eshte shumë e përqendruar : ekstrakt 85% mugwort ka efekte te fuqishme antioksiduese, qetëson lëkurën e irrituar, zbeh shenjat e akneve, riparon barrieren e lekures dhe ofron hidratim të pasur.
Eshte shume efikase ne parandalimin dhe trajtimin e akneve.

Ampula rekomandohet për ata me lëkurë të thatë, të irrituar ose pa jetë dhe të lodhur.

Ingredientët
Artemisia Princeps Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, Erythritol, Betaine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Piper Methysticum Leaf/​Root/​Stem Extract, Panthenol, Propanediol, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, 1,2-Hexanediol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products