Isntree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel

Sale

Isntree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

SPF50 + PA ++++ për të mbrojtur lëkurën me një krem dielli që absorbon dhe bllokon rrezet UV.

Përshkrim

Isntree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel
SPF50 + PA ++++ për të mbrojtur lëkurën me një krem dielli që absorbon dhe bllokon rrezet UV.
Nuk e irriton lëkurën.
Ul stimulimin e nxehtësisë nga rrezet e diellit dhe i jep elasticitet lëkurës.
Një krem dielli me teksturë xheli që nuk lë shenja te bardha.
Përmban përbërës aktivë, me prejardhje nga natyra për të hidratuar lëkurën dhe lehtësuar stresin e lëkurës.
Formuluar me Ceramide për të mbrojtur lëkurën nga thatësia dhe për të rimbushur me hidratim atë.
Përmban 8 lloje të Acidit Hyaluronic për të bllokuar lagështirën në lëkurë duke ruajtur qëndrueshmërinë.

Përdorimi
Vendoseni në fytyrë në mënyrë të barabartë 30 minuta para se të ekspozoheni nën rrezet e diellit.

Ingredientet
Water, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Homosalate, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclopentasiloxane, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Polysilicone-15, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Pinus Pinaster Bark Extract, Ceramide NP, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Portulaca Oleracea Extract, Houttuynia Cordata Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Ceteth-10, Hydrogenated Lecithin, Decyl Glucoside, Propanediol, Tocopherol, Astaxanthin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Ascorbyl Propyl Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Adenosine, Xanthan Gum, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Tromethamine, Carbomer, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products