ISNTREE Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream

-14%

ISNTREE Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,550L.

ISNTREE Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream
Formuluar për lëkurë të yndyrshme ose mikse, ky xhel-krem është i mbushur me pesë lloje të acidit hialuronik për të hidratuar intensivisht lëkurën.

Përshkrim

ISNTREE Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream
Formuluar për lëkurë të yndyrshme ose mikse, ky xhel-krem është i mbushur me pesë lloje të acidit hialuronik për të hidratuar intensivisht lëkurën, squalene nga vaji i ullirit për të rafinuar strukturën e lëkurës, lëng aloe për të qetësuar acarimin dhe sodium PCA për të parandaluar tharjen.
?Ekstrakti licorice zbardh dhe zbeh njollat e diellit dhe hiper-pigmentimin ndërsa Centella Asiatica dhe ekstrakti i Çajit jeshil sigurojnë efekt antioksidant dhe qetësues anti-inflamator.
?Isntree Gel Cream është krijuar për të hidratuar plotësisht shtresat e lëkurës.
Formula e lehte përhapet lehtësisht mbi lëkurë dhe jep një ndjesi freskuese pas aplikimit.

Përdorimi:
1. Pas tonifikimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën.
2. Butësisht masazhojeni për tu përthithur më mirë nga lekura juaj.

Ingridientët
Water, Methylpropanediol, Coco-Ca prylate/Ca prate, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Biosaccha ride Gum-1, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium PC.A, Phytosqualane, lsostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Jojoba Esters, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Butylene Glycol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Allantoin, Xanthan Gum, Ethylcellulose, Propanediol, Phenyl Trimethicone, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Isntree

Related Products