Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick Spf50+

Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick Spf50+

2,000L

Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick është një krem mbrojtës ndaj driellit që siguron mbrojtje të fuqishme kundër rrezeve UVA dhe UVB.

Availability: S’ka stok SKU: 10321 Kategori: , , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick Spf50+
Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick është një krem mbrojtës ndaj driellit që siguron mbrojtje të fuqishme kundër rrezeve UVA dhe UVB. Ekstrakte natyrorë qetësues dhe përbërës efektivë që hidratojnë lëkurën, zbehin shenjat duke njëtrajtësuar ngjyrën e lëkurës dhe luftojnë radikalet e lira.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe për ato mikse-oily.

Përdorimi
Aplikojeni tek zonat e ekspozuara në diell si hapin e fundit të rutinës tuaj dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

Ingredientët
Water, Polyethylene, Propylheptyl Caprylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Homosalate, Silica, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Vinyl Dimethicone/​Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Niacinamide, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Vinyl Dimethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ozokerite, Polyglyceryl-4 Diisostearate/​Polyhydroxystearate/​Sebacate, Pinus Pinaster Bark Extract, Bambusa Vulgaris Water, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Ceramide NP, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Laminaria Japonica Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Viola Mandshurica Flower Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyurethane-11, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Sesquioleate, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Astaxanthin, Pentylene Glycol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Ascorbyl Propyl Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol

Informacion shtesë

ml

22

Related Products