Isntree – Green Tea Fresh Serum

Sale

Isntree – Green Tea Fresh Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

Serumi i çajit jeshil përmban lëndët ushqyese të çajit jeshil të rritur nga uji natyror i gurëve vullkanik në tokë bazalt.

Availability: S’ka stok SKU: 10478 Kategori: , , ,

Përshkrim

Isntree – Green Tea Fresh Serum
Serumi i çajit jeshil përmban lëndët ushqyese të çajit jeshil të rritur nga uji natyror i gurëve vullkanik në tokë bazalt.

Përmban Anti sebum P për të parandaluar sekretimin e tepërt të sebumit, duke ndihmuar në pastrimin e poreve dhe strukturën e lëkurës.

Një serum që kujdeset për strukturën e lëkurës me një nivel të ekuilibruar vaji dhe lagështie e bën make up-in tuaj bazë të duket mirë.

Përfitimet:
-Përmban 77% të ekstraktit të çajit jeshil Jeju për të rivendosur ekuilibrin vaj-ujë në lëkurë duke ndihmuar në ndriçimin e fytyrës dhe zbutjen e linjave të imëta.
-Nuk përmban ngjyrues artificial.
-I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme/kombinuar.

Përdorimi

Shpërndani një sasi të moderuar në pëllëmbë dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Masazhoni butësisht për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (77%), Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Dipropylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Epigallocatechin Gallate, Betaine, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Vigna Radiata Seed Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Bacillus Ferment, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Sprout Extract

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products