Isntree C-Niacin Toning Cream

-37%

Isntree C-Niacin Toning Cream

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,200L.

Një krem plot vitamina i cili qetëson dhe hidraton lëkurën pa jetë dhe ndihmon në luftimin e shenjave të puçrrave, njollave të errëta dhe hiperpigmentimit.

SKU: 10220 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Isntree C-Niacin Toning Cream
Një krem plot vitamina, që përdor 70% ekstrakt shumë të përqendruar të frutave të buckthornit, i cili përmban deri në 2000 mg vitaminë C në mënyrë që të qetësojë dhe hidratojë lëkurën pa jetë dhe ndihmon në luftimin e shenjave të puçrrave, njollave të errëta dhe hiperpigmentimit duke e lënë lëkurën me shkëlqim dhe madje duke ekuilibruar tonin e saj.
Kujdeset gjithashtu që lëkura juaj të jetë e pastër dhe e shëndetshme.

Përdorimi
1. Merrni një sasi të moderuar dhe aplikojeni në zonat e synuara ose në të gjithë fytyrën.
2. Butësisht masazhoni zonën për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (69%), Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Purified Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Moringa Oleifera Seed Oil, Lycium Barbarum Fruit Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Myrciaria Dubia Extract, Hippophae Rhamnoides Oil, Caprylyl Glycol, Beta-Glucan, Olea Europaea Oil, Carthamus Tinctorius Oil, Phytosphingosine, Folic Acid, Cyanocobalamin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin, Thiamine Hcl, Pyridoxine, Glyceryl Arachidonate, Mangifera Indica Seed Butter, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Ceramide NP, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrogenated Lecithin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Polyglyceryl-10 Isostearate, Tocopherol, Hydroxypropyl Guar, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linolenate, Carbomer, Polysorbate 80, Ethyl Hexanediol, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Arginine, Sucrose Distearate, Pvm/​Ma Copolymer, Retinyl Palmitate, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Isntree

Related Products