Innisfree Special Care Foot Mask

Përshkrim

Innisfree Special Care Foot Mask
Ecja, vallëzimi, takat vrasëse…këmbët tuaja punojnë shumë çdo ditë.Pse të mos i trajtoni me një maskë qetësuese që është krijuar posaçërisht për t’i qetësuar dhe hidratuar?

Thjesht shijoni formulën e pasuruar me ekstrakte të bimëve natyrale për të ndihmuar në ushqyerjen dhe hidratimin e lëkurës, duke përfshirë lulen lonicera, bozhure, rrënjë Sophora, pemë pjeshke, çaj jeshil dhe gjethe xhinko.

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Ekstrakt i gjetheve Camellia Sinensis, Ekstrakt i lëvozhgës së agrumeve Unshiu, Ekstrakt i rrënjës Scutellaria Baicalensis, Ekstrakt Centella Asiatica, Ekstrakt Portulaca Oleracea
Shkëlqimi i lëkurës: Ekstrakt i lëvozhgës së agrumeve Unshiu
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Ure
Qetësues: Ekstrakt i gjetheve të Camellia Sinensis, Ekstrakt lulesh Lonicera Japonica (Dërjatë), Ekstrakt i rrënjës Scutellaria Baicalensis, Ekstrakt i Centella Asiatica, Ekstrakt Portulaca Oleracea

Formuluar pa:Përbërësit me origjinë nga kafshët, vajguri, ngjyrosës sintetikë, imidazolidinil ure, trietanolamina

Përdorimi:

1. Pas pastrimit, aplikoni maskën e këmbëve mbi këmbë.
2. Hiqeni maskën pas 10-20 minutash dhe masazhoni butësisht mbetjen e mbetur për përthithje të plotë.
(Sigurohuni që produkti të jetë tharë plotësisht përpara se të ecni.)

Ingredientët
WATER, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL, CETYL ETHYLHEXANOATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, BETAINE, CETEARYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, FRAGRANCE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, POTASSIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 20, BENZYL BENZOATE, DISODIUM EDTA, UREA, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CITRUS UNSHIU PEEL EXTRACT, OPUNTIA COCCINELLIFERA FRUIT EXTRACT, ORCHID EXTRACT, CAMELLIA JAPONICA LEAF EXTRACT, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CETEARYL GLUCOSIDE, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, PAEONIA ALBIFLORA ROOT EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, SOPHORA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, PRUNUS PERSICA (PEACH) LEAF EXTRACT, ISOEUGENOL, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, GERANIOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Innisfree

Related Products