Innisfree Jeju Orchid Eye Cream

Innisfree Jeju Orchid Eye Cream

3,500L

Një krem për sytë mjaft ushqyes që synon shenjat e hershme të plakjes .

SKU: 10213 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Innisfree Jeju Orchid Eye Cream
Një krem për sytë mjaft ushqyes që synon shenjat e hershme të plakjes .
Frymëzuar nga vitaliteti i fortë i orkideve të ishullit Jeju, ky serum kujdeset për qëndrueshmërinë, shfaqjen e rrudhave, tonit të lëkurës, thatësisë dhe ushqyesve.
Acidi hialuronik nga Jeju Green Beans hidraton dhe rigjallëron lëkurën rreth syve për një fytyrë më të shëndetshme.
Teksturë e trashë me një përfundim të butë kadifeje.
Tekstura e trashë përhapet plotësisht në lëkurë për të zbutur dhe rivitalizuar lëkurën delikate rreth syve.
Pasuruar me Orchid Elixir 2.0 ™ e cila është nxjerrë nga Jeju Cymbidium Orchid. Ky përbërës jep ushqyerje të bollshme në lëkurën tuaj duke forcuar elasticitetin e saj.

Përdorimi
Përdoreni dy herë në ditë, në mëngjes dhe darkë.
Vendoseni rreth gjithë zonës së syve, duke masazhuar lehtë.

Ingredientët
Water /​ Aqua /​ Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Squalane, Cetyl Ethylhexanoate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Niacinamide, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax /​ Copernicia Cerifera Cera /​ Cire De Carnauba, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, C14-22 Alcohols, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, Palmitic Acid, Cetearyl Alcohol, Peg-100 Stearate, Propanediol, Behenyl Alcohol, Polyacrylate-13, C12-20 Alkyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Fragrance /​ Parfum, Polyisobutene, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Disodium Edta, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Myristic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Caffeine, Hyaluronic Acid, Lauric Acid, Betaine, Glucose, Orchid Extract, Phenoxyethanol, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Innisfree

Related Products