Innisfree Green Tea Probiotics Cream

Innisfree Green Tea Probiotics Cream

3,300L

Krem hidratues i thellë i pasur me prebiotikë që rregullon, forcon dhe mbron barrierën e lëkurës nga agresorët e jashtëm siç janë ndotja e ajrit dhe ndryshimet e motit.

Availability: S’ka stok SKU: 10241 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Innisfree Green Tea Probiotics Cream
Krem hidratues i thellë i pasur me prebiotikë që rregullon, forcon dhe mbron barrierën e lëkurës nga agresorët e jashtëm siç janë ndotja e ajrit dhe ndryshimet e motit.
Ky produkt jo vetëm që shkëlqen lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj, por gjithashtu e lë atë të hidratuar për deri në 48 orë!
Kjo formulë e butë nuk përmban asnjë përbërës artificial ose të dëmshëm, të tilla si aromë, ngjyra artificiale, paraben dhe sulfate, që mund të shkaktojnë acarim ose ndjeshmëri të lëkurës.

Përdorimi
Përdoreni në mengjes dhe/ose në darkë si hidratues.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Squalane, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Behenyl Alcohol, Hydroxypropyl Bispalmitamide Mea (16,000 Ppm), C14-22 Alcohols, Hydroxypropyl Bislauramide Mea (14,000 Ppm), Stearic Acid, 1,2-Hexanediol, Palmitic Acid, Cholesterol, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, C12-20 Alkyl Glucoside, Camellia Sinensis Seed Extract, Tromethamine, Glyceryl Caprylate, Dextrin, Ceramide NP (80 Ppm), Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Phytosphingosine, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Myristic Acid, Arachidic Acid, Glucose, Lactobacillus Ferment Lysate (10 Ppm), Tocopherol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Innisfree

Related Products