Innisfree Auto Eyebrow Pencil

Sale

Innisfree Auto Eyebrow Pencil

Çmimi origjinal qe: 800L.Çmimi i tanishëm është: 490L.

Çdo grimier do t’ju thotë se një vetull e mbushur është një hap thelbësor në çdo look grimi, nga më natyralja deri tek më dramatiket.

SKU: 10845 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

Innisfree Auto Eyebrow Pencil
Çdo grimier do t’ju thotë se një vetull e mbushur është një hap thelbësor në çdo look grimi, nga më natyralja deri tek më dramatiket.
AUTO EYEBROW PENCIL është lapsi i vetullave që ju duhet !

Furça ndihmëse ndihmon në stilimin , përzierjen dhe rregullimin e vetullës .
Përmban vaj perimesh, kokosi dhe soje për te dhënë hidratim .

3 Nuanca

Përdorimi

Vizatoni lehtë formën e vetullave tuaja, më pas mbushini me laps. Përdorni goditje më të lehta për ngjyra më të lehta të flokëve. Ushtroni më shumë presion për ngjyrat më të errëta të flokëve .Kjo për tu pershtatur me tiparet tuaja. Për të përfunduar, përzieni lehtë nëpër vetulla me një furçë.

Informacion shtesë

Nuanca

#02 Black, #03 Gray, #05 Espressobrown

Brand

Innisfree

Related Products