ILLIYOON Cermide Ato Soothing Gel

ILLIYOON Cermide Ato Soothing Gel

2,500L

Xhel qetësues shumë hidratues dhe freskues që hidraton thellësisht, freskon dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Availability: S’ka stok SKU: 11033 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ILLIYOON Cermide Ato Soothing Gel
Xhel qetësues shumë hidratues dhe freskues që hidraton thellësisht, freskon dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.
I pasuruar me ceramide të fermentuar, xhel kremi vepron për të siguruar hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë të lëkurës, ndërsa aminoacidi nga panxhari i sheqerit qetëson lëkurën e ndjeshme të irrituar.
Pa përbërës të dëmshëm për lëkurën, ky xhel qetësues është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Është miqësor ndaj veganëve, pa egërsi, dermatologjik / hipoallergjik / I testuar ndaj ndjeshmërisë.
Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e ndjeshme.

Përdorimi
Aplikoni një sasi sa një monedhë në lëkurë të pastruar dhe të tonifikuar, veçanërisht në njolla të thata dhe zona të irrituara që kanë nevojë për pak TLC. Aplikojeni më shumë dhe sa herë të jetë e nevojshme.

Ingredientët

Water/​Aqua/​Eau, Propanediol, Glycerol, Squalane, Caprylic/​Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Carbomer, Tromethamine, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Betaine, Ceramide NP (Ceramide 3), Tocopherol (Vitamin E)

Informacion shtesë

ml

175

Brand

Illiyoon

Related Products