ILLIYOON Ceramide Ato Lotion

ILLIYOON Ceramide Ato Lotion

2,600L

Një locion hidratues jo i yndyrshëm, i përshtatshëm për të gjitha moshat!

Availability: S’ka stok SKU: 11032 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ILLIYOON Ceramide Ato Lotion
Një locion hidratues jo i yndyrshëm, i përshtatshëm për të gjitha moshat!
Kompleksi Ceramide i zhvilluar dhe i patentuar nga Amorepacific që formon barrierën e lëkurës duke kapsulizuar ceramidet.
Shpërndan në mënyrë efektive përbërësit aktivë në lëkurën tuaj dhe ndihmon në përthithjen.
Rekomandohet për përdorim të përditshëm për të ruajtur freskinë e lëkurës.
Llojet e përshtatshme të lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës, por shumë e rekomanduar për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi
Pas larjes së trupit ose fytyrës, thajeni lëkurën. Aplikoni butësisht produktin.

Ingredientët
Purified Water, Glycerin, Propanediol, Shea Butter, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Cetyl Ethylhexanoate, Diisostearyl Malate, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, C14-22 Alcohols, Arachidyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Behenyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Butylene Glycol, C12-20 Alkyl Glucoside, Panax Ginseng Root Water, Arachidyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Myristic Acid, Hydroxypropyl Bispalmitamide Mea (Ceramide Pc-104 32.7Ppm), Mannitol, Lauric Acid, Acrylates/​Ammonium Methacrylate Copolymer, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Cholesterol, Silica, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

350

Brand

Illiyoon

Related Products