ILLIYOON Ceramide Ato Cream 200 ml

ILLIYOON Ceramide Ato Cream 200 ml

2,200L

Kapsula ceramide e dukshme e koncentruar siguron hidratim intensiv të butë.

Availability: S’ka stok SKU: 11031 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ILLIYOON Ceramide Ato Cream 200 ml
Kapsula ceramide e dukshme e koncentruar siguron hidratim intensiv të butë.
Përmban Kompleks Ceramide Skin i cili është formulimi i avancuar që kapsulon ceramidet
Ndihmon në forcimin e barrierës së lagështisë së lëkurës dhe qetëson kruajtjen e saj të shkaktuar nga thatësia .
Pa aromë, për lëkurë të ndjeshme.
Përfitimet:
Ofron hidratim të thellë dhe efekt qetësues për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit për të gjithë familjen pa asnjë acarim.
Phyto Ceramide dhe Ceramide Skin Complex™ i patentuar ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës dhe rritjen e fuqisë vetëhidratuese të lëkurës për ta mbajtur atë të hidratuar dhe të shëndetshme për një kohë të gjatë.
Kapsulat Ceramide shumë të koncentruara ofrojnë përthithje të menjëhershme dhe përfundim freskues pas aplikimit.
Formulë pa: Përbërës me prejardhje shtazore, vaj mineral, ngjyrë artificiale, aromë, paraben, trietanolaminë, imidazolidinil ure.
Produkt i verifikuar vegan me testin hipoalergjik.

Përdorimi
Pas përdorimit të Locionit Ceramide Ato ose sa herë që ndiheni të thatë, aplikoni butësisht një sasi të duhur në zonën e thatë të lëkurës dhe lyejeni për përthithje më të mirë.

Informacion shtesë

ml

350

Brand

Illiyoon

Related Products