Huxley Secret of Sahara Cleansing Gel

-50%

Huxley Secret of Sahara Cleansing Gel

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,300L.

Pastrues me pH të ulët, balancues dhe shkumues.

Availability: S’ka stok SKU: 10481 Kategori: , , ,

Përshkrim

Huxley Secret of Sahara Cleansing Gel
Pastrues me pH të ulët, balancues dhe shkumues.

Një pastrues me shkumë thellësisht hidratues, Huxley Be Clean, Be Moist Cleansing Gel është një larës perfekt, i balancuar në pH dhe ushqyes.

I pasur me vaj të kaktusit të Sahara-s, organik i çertifikuar, ky pastrues i butë krijon një shkumë të hollë për të siguruar një pastrim të plotë, freskues dhe hidratues pa acarim.

Acidi hialuronik, ekstraktet e agrumeve dhe ekstrakti centella asiatica hidratojnë dhe ushqejnë më tej lëkurën ndërsa pastrojnë.

Prodhuar pa parabene, lauril sulfate natriumi, ngjyra artificiale ose vajra minerale. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Përzieni një sasi të vogël me ujë për të krijuar shkumë. Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur duke përdorur lëvizje rrethore. Pasi të keni pastruar tërësisht fytyrën, shpëlajeni.

Ingredientët
Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Water, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates/​Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Betula Alba Bud Extract, Corylus Avellana (Hazel) Bud Extract, Olea Europaea (Olive) Bud Extract, Juglans Regia (Walnut) Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Potassium Hydroxide, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Isostearic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Propanediol, Glycerin, Alcohol, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Amyl Cinnamal

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Huxley

Related Products