Huxley Cream Glow Awakening 50ml

Huxley Cream Glow Awakening 50ml

3,000L

Krem ndriçues që jep një pamje natyrale rrezatuese

Availability: S’ka stok SKU: 10488 Kategori: , , ,

Përshkrim

Huxley Cream Glow Awakening 50ml
Krem ndriçues që jep një pamje natyrale rrezatuese

Një krem ​​ndriçues që mbron lëkurën nga agresorët e mjedisit dhe e lë lëkurën të hidratuar me një shkëlqim të shëndetshëm.

*PËRBËRËSIT KRYESOR

Niacinamide – Efekt ndriçues dhe pastrues
OdetoxTM – Efekt kundër ndotjes
Glutathione – Detoksifikimi, përmirësimi i tonit të lëkurës
SC-GLUCAN – Furnizimi me hidratim
Bisabolol – Ndriçues, qetësues

-Shkëlqen lëkurën dhe barazon tonin e lëkurës
-Lëkurë e ndritshme dhe e pastër
-Mbron lëkurën nga ndotësit natyrorë

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël kremi në fytyrë me majat e gishtave me lëvizje rrethore. Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje ose kur lëkura është e thatë.

Ingredientët
Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Butyloctyl Salicylate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Water, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Steareth 21, 1,2-Hexanediol, Squalane, Caprylic/​Capric/​Myristic/​Stearic Triglyceride, Allantoin, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Morus Nigra Fruit Extract, Biosaccharide Gum-1, Bisabolol, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Sorbitan Stearate, Ethyl Oleate, C12-15 Alkyl Benzoate, Polysilicone-11, Polyacrylate-13, Ethyl Stearate, Palmitic Acid, Polyisobutene, Stearic Acid, Glycerin, Ethyl Linoleate, Ethyl Palmitate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethyl Linoleate, Ethyl Palmitate, Ethanol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum, Butyloctanol, Propanediol, Farnesol, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Huxley

Related Products