Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead 3-Step Kit

Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead 3-Step Kit

500L

Ky produkt pastron lëkurën e hundës nga pikat e zeza që janë të fiksuara thellë në pore, duke e bërë lëkurën të butë e të pastër. 3 hapa njëri pas tjetrit arrijnë të bëjnë kontrollin e plotë të poreve. Hapi 1 hap poret për të lejuar heqjen dhe pastrimin e thjeshtë e të plotë të papastërtive të akumuluara ne to, qe formojnë ato që njihen si pikat e zeza. Hapi 2 eleminon të gjitha mbetjet dhe nxjerr edhe pikat e zeza më të thella. Hapi 3 minimizon e ngushton poret për një pamje përfundimtare të freskët e shumë të pastër.

Availability: S’ka stok SKU: 11576 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead 3-Step Kit

A e dinit se hunda e një derrkuci nuk ka pika të zeza? Dhe me pastrimin me 3 hapa që ofron ky produkt së shpejti as ju nuk do të keni më! Thojini lamtumirë pikave të zeza me Serinë Pig Nose Clear. Ky produkt pastron lëkurën e hundës nga pikat e zeza që janë të fiksuara thellë në pore, duke e bërë lëkurën të butë e të pastër.

3 hapa njëri pas tjetrit arrijnë të bëjnë kontrollin e plotë të poreve. Hapi 1 hap poret për të lejuar heqjen dhe pastrimin e thjeshtë e të plotë të papastërtive të akumuluara ne to, qe formojnë ato që njihen si pikat e zeza. Hapi 2 eleminon të gjitha mbetjet dhe nxjerr edhe pikat e zeza më të thella. Hapi 3 minimizon e ngushton poret për një pamje përfundimtare të freskët e shumë të pastër.

Benefitet:

– Kontrollon poret

– Pastron poret thellësisht

– Largon pikat e zeza

– Largon komedonet e bardha

– Largon qelizat e vdekura të lëkurës

– Ngushton poret

– Lëmon lëkurën

 

Ingredientë të rëndësishëm:

Lajthia e shtrigës, Rozmarinë, Trumzë. Panjë, Portokall, Limon, Aloe Vera, Acid Hialuronik, Lime, Rrush, Mente,Jasminë, Kallam Sheqeri, Rrënja e Arctium Majus, Saponaria Officinalis, Chrysanthellum Indicum, Gjethja e Camellia Sinensis, Aspalathus Linearis dhe gjethja e Diospyros Kaki.

 

Përdorimi:

HAPI 1:

Pasi ta lani lëkurën, vendosni hapin 1 në hundë dhe lëreni për 15-20 minuta.

Hiqeni me ngadalë dhe fshini nga lëkura cdo papastërti të dalë nga poret.

HAPI 2:

Lageni hundën me ujë dhe vendosni hapin 2 në të.

Lëreni për 10-15 minuta dhe më pas hiqeni me kujdes duke filluar nga anët.

HAPI 3:

Pas hapit 1 e 2, vendosni hapin 3 në hundë. HIqeni pas 10-15 minutash dhe masazhoni lëkurën butësisht derisa të absorbojë gjithe formulën e mbetur në të.

 

Ingredientët:

Step 1: Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Butylene Glycol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Arctium Majus Root Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Hypericum Perforatum Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Chrysanthemum Indicum Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Fragrance

Step 2: Water, PVP, Dimethicone Copolyol, Kaolin, Titanium Dioxide, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Methylparaben, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, CI 17200

Step 3: Water, Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Trehalose, Hydroxyethylcellulose, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum)

Informacion shtesë

g

8

Brand

Holika Holika

Related Products